Najdroższa babciu, kochany dziadku.

Utworzono dnia 06.02.2020

W tym roku  udało nam się zorganizować Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Mimo, że za oknem zima,  jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.
Wszystkie dzieci brały udział w  przygotowaniu  skromnego programu artystycznego. Skromnego – ponieważ  mali artyści zmagali się w międzyczasie  z chorobami, które panują dookoła . Po krótkiej części artystycznej maluchy zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły dziadkom tort przygotowany z tej okazji przez rodziców. Aby uatrakcyjnić ten dzień postanowiliśmy zaprosić dziadków do wspólnych zabaw - „Stary niedźwiedź” , „Mam chusteczkę haftowaną”, „Gimnastyka” dziadkowie mogli sobie przypomnieć zabawy ,w które sami się bawili gdy byli młodzi. Były również zabawy twórcze, w których dziadkowie z zawiązanymi oczyma musieli namalować  na dużej kartce  papieru swojego wnuka. Miłą atrakcją było wspólne zdjęcie dziadków z dzieckiem, które zostanie wydrukowane i przekazane dla solenizantów.
W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Ilona Zdzieszyńska

Utworzono dnia 06.02.2020, 16:55