Jabłka za książki

Utworzono dnia 17.02.2017

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Racimierzu, chcąc podziękować koleżankom i kolegom ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Szczecinie za książki, jakie otrzymali w czerwcu tego roku, zorganizowali zbiórkę jabłek z własnych sadów.

Te piękne, kolorowe i smaczne jabłka pojechały 15 października do Szczecina dwoma samochodami , z Panią Dyrektor Magdaleną Ławicką i Panem Witoldem Bobrowskim. Można by powiedzieć, że jabłka zrobiły furorę, a pomysł wszystkim bardzo się spodobał. Dzieci chętnie częstowały się jabłkami, wyrażając wdzięczność i prosząc Panią M. Ławicką, aby przekazała podziękowania.

Odbyło się również spotkanie w gabinecie Pani Dyrektor Alicji Śliwińskiej, podczas którego obie Panie Dyrektor omówiły projekt współpracy pomiędzy szkołami.

Pomysłodawczynią zbiórki książek w SP Nr 11 w Szczecinie jest Pani Irena Poczobut, nauczycielka i bibliotekarka, natomiast na pomysł zbiórki jabłek wpadła Pani Katarzyna Radzik, nauczycielka SP w Racimierzu.

M. Ławick

Jabłka za książki

Utworzono dnia 17.02.2017, 10:41

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.